BC-2800 Vet

Hematologický analyzátor pro veterinární účely Mindray BC-2800Vet je základním pomocníkem pro stanovení krevního obrazu s 3-populačním diferenciálem. Stanovuje až 18 parametrů v přednastavených režimech pro zvířata, která se Vám včetně histogramů. Rychlost analyzátoru je 25 vzorků za hodinu a integrovaná termo tiskárna vám ušetří náklady na tisk.
Katalogové číslo BC-2800
Velikost balení 1 ks
Výrobce Mindray
Obor Veterinární hematologie

Pro více informací nás kontaktujte

PopisParametrySpotřební materiálDokumenty
BC-2800Vet je malý, kompaktní, plně automatický hematologický analyzátor pro stanovení krevního obrazu. Pracuje na principu elektrické impedanční metody a ke stanovení hemoglobinu používá originální metodou bez použití kyanidu. Detekuje až 18 parametrů krevního obrazu včetně 3-populačního diferenciálu leukocytů a 3 histogramů. Tyto parametry lze stanovovat u 13 přednastavených druhů zvířat, další 3 druhy je možné manuálně nastavit. Kompletní výsledky jsou vám k dispozici do 3 minut. Pro analýzu je třeba pouze 13 µl plné krve nebo 20 µl předředěného vzorku. Analyzátor je schopen vyšetřit až 25 vzorků za hodinu.


Měřené parametry:

  • 12 parametrů, včetně 3 histogramů (prase, buvol, velbloud, ovce, koza); WBC, RBC, HGB, MCV, MCH, MCHC, RDW, HCT, PLT, MPV, PDW, PCT
  • 18 parametrů, vč. 3 populačního diferenciálu leukocytů a 3 histogramů (kočka, pes, kůň, kráva, myš, krysa, králík, opice) rozšíření parametrů o: Lymfocyty (% a #), Monocyty (% a #), Granulocyty (basofily, eosinofily, neutrofily) (% a #)