Kalibrační laboratoř

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás informovat o některých důležitých změnách v naší Kalibrační laboratoři. První z nich, je změna dodací adresy provozovny – sídlíme nyní na adrese Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany – kam nám můžete posílat či vozit Vaše pipety. V nových moderních prostorách se jim jistě bude výtečně dařit, nicméně jak jistě víte, jen velmi krátkou dobu – průměrná doba zpracování zakázky je nyní 2,69 dne.
Pro udržení maximálního komfortu pro naše zákazníky stále zajišťujeme svoz pipet od 3ks v zakázce zdarma.
Další zajímavou informací je rozšíření služeb laboratoře o kalibrace vestavěných čidel teplotního monitoringu. Celý postup je akreditovaný, takže kalibrační listy obstojí při každém auditu. Kalibrace teplotních řetězců provádíme na pracovištích u zákazníků, a proto není potřeba žádná demontáž zabudovaných senzorů do lednic, chladících či mrazících boxů. Akreditovaný rozsah kalibrace máme od -85°C až do +40°C.
Níže si můžete stáhnout dokumenty, které Vám pomohou při výběru Vašeho nového dodavatele metrologických služeb nebo při objednávce a zaslání pipet do naší laboratoře.
Pro Vaše dotazy jsme plně k dispozici na níže uvedených kontaktech a rádi Vám poradíme a pomůžeme Vám najít nejvýhodnější řešení.
Jiří Jirsa
jirsa_sign

Dokumenty ke stažení:

Kontakty

Personální zabezpečení

Jiří Jirsa – Vedoucí kalibrační laboratoře, Technik (pipety, teploty)
Ing. Martin Novák, CSc. – Zástupce vedoucího kalibrační laboratoře
Veronika Jirsová – Technik (pipety), Manažer kvality
Ing. Jan Duras – Technik (pipety, teploty)
Josef Pizúr – Technik (teploty)