Podporujeme českou výrobu
kultivačních médií pro mikrobiologické laboratoře

 

SPOLUPRACUJEME SE SPOLEČNOSTÍ LABMEDIASERVIS

Kromě těžkostí, které způsobila „covidová pandemie“, ukázalo nám toto nelehké období nové možnosti a cesty, kterými se můžeme vydat.

Jednou z těchto cest je spolupráce se společností Labmediaservis. Její portfolio zahrnuje produkty pro oblast klinické humánní mikrobiologie, veterinární diagnostiky a v neposlední řadě pro oblast hygieny vody a potravin.

Naše spolupráce představuje spojení dvou českých firem, jejichž filozofie je založena především na podpoře českého trhu, na osobním přístupu ke každému klientovi a prvotřídní kvalitě produktů i poskytovaných služeb. Vzájemná spolupráce a dlouholeté zkušenosti obou našich firem nám tak pomohou rozvíjet se v těchto oblastech a našim klientům poskytnou kvalitní produkty a služby pro mikrobiologickou diagnostiku.

 

KVALITA_ SPOLEHLIVOST_FLEXIBILITA_OSOBNÍ PŘÍSTUP

Společnost Labmediaservis patří mezi nejrychleji se rozvíjející firmy v oblasti laboratorní diagnostiky. Potrpí si na kvalitu, a tak již od samotného založení společnosti má certifikaci jakosti ISO 9001, 14001 a 13485. Bedlivě dbá především na kvalitu použitých surovin a materiálů. Všechny půdy, které ve svých výrobních prostorách připraví, prochází přísnou kontrolou kvality, vystavení certifikátu o provedených QC je samozřejmostí.

Naše společnost MEDESA s.r.o. v tomto ohledu naváže na své doposud zavedené systémy
a kompletní dokumentaci pro dodávané půdy, včetně certifikátu kvality, bude ukládat
a aktualizovat na http://portal.medesa.cz/. Každému stávajícímu i novému zákazníkovi tak zaručujeme neomezený přístup ke kompletní online dokumentaci, bez nutnosti tisku, archivace apod.

Pro přepravu mikrobiologických médií a bujónů budeme i nadále využívat vozy našeho spolehlivého partnera. Pro každou laboratoř můžeme připravit pravidelné objednávky mikrobiologických sestav, ty plnit a automaticky dodávat dle sjednaných podmínek, třeba
až ke dveřím vaší laboratoře.

Naše portfolio kultivačních půd zahrnuje nejen základní média, ale i celou řadu dalších selektivních nebo chromogenních agarů. Na poptávku jsme pak společně s výrobcem schopni připravit vám i individuálně zhotovená média. Po předchozí domluvě jsme schopni speciální média dodat také v dusíkové atmosféře, která prodlouží stabilitu a zaručí udržení nejvyšší kvality kultivačního materiálu i při delším skladování v laboratoři.

Misky

 

Pro bližší informace a cenové nabídky se obraťte na naše obchodní reprezentanty:

 

Čechy
Mgr. Petr Kopřiva
+420 602 156 411
petr.kopriva@medesa.cz

Severní Morava a Slezsko
Hana Janíková
+420 603 166 616
hana.janikova@medesa.cz

Jižní Morava
Mgr. Jana Kočnarová
+420 725 382 497
jana.kocnarova@medesa.cz

Slovensko
MVDr. Leonard Mišík
+421 903 974 785
leonard.misik@medesa.cz