prutokova

Produkty pro průtokovou cytometrii Dako jsou vysoce kvalitní a prověřené produkty pro Vaše rutinní stanovení.

Imunofenotypizace průtokovou cytometrií je důležitým nástrojem pro diagnostiku akutní a chronické leukémie. Tato metoda je také používána v kombinaci s transplantací kostní dřeně nebo kmenových buněk periferní krve.

Dako si vybudovalo mimořádně silnou pozici v oblasti imunofenotypizace leukemie s širokým panelem produktů pro tuto oblast. Všeobecně je uznávána vysoká kvalita výrobků Dako pro použití jak v nemocnicích, tak i ve výzkumných laboratořích.

DAKO jednobarevné protilátky
Dako má širokou škálu vysoce kvalitních, jednobarevných konjugovaných protilátek pro použití v oblasti průtokové cytometrie. Nabízíme jak polyklonální tak i monoklonální protilátky konjugované buď s APC, CY, FITC, PB, PerCP, RPE nebo RPE-Cy5. Ne všechny protilátky jsou k dispozici ve všech konjugovaných variantách.

Dako MultiMix™ Panely
Panely Dako MultiMix ™ jsou komplexní a pečlivě vybrané panely protilátek s  fluorochromem. Kombinace protilátky a fluorochromu byly navrženy tak, aby získaly co nevyšší citlivost analýzy na většině průtokových cytometrů.

prutokova

Další kity a příslušenství

Nabízíme kity pro studium apoptózy, počtu CD34, délky telomér stejně jako řadu dalších lyzačních, fixačních, permeabilizačních a kalibračních souprav.

Katalog ke stažení zde: KATALOG

V NAŠÍ NABÍDCE TAKÉ NAJDETE:

APOPTEST™-FITC
CD34Count Kit
CD45, Leucocyte Common Antigen
Immunoglobulins for Flow Cytometry
Intracellular Flow Cytometry
Kappa and Lambda Reagents
QIFIKIT®